1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

TRCHAT mIRC indir

'TRKLAVYE mIRC' forumunda YaRGuCi tarafından 7 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

 1. YaRGuCi

  YaRGuCi Administrator Site Yetkilisi

  TRChat.Com.TR Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyayı, üstüne çift tıklayarak güvenle kurun. Daha sonrasında yönergeleri takip ederek, sohbet sunucumuza bağlanabilirsiniz. Güven Huzur ve Kaliteli bir chat sohbet için TRChat mIRC`i tercih ediniz.

  TRChat yeni nesil chat sohbet programlarının başında gelmektedir. Farklı tasarımı, IRC Chat kültürüne farklı bakışı, kendine özgü bir sisteme sahip olması gibi özellikler, TRChat`in en akla gelen özellikleri olarak sıralanabilir.mIRC üzerine kodlanan program ile sohbet ve chat yaparken, menülere ulaşmada, ve kullanımda büyük kolaylıklar yaşayacaksınız.
  mIRC üzerine kodlanan panaller sayesinde, nick kayitlarinizi, kanal kayitlarinizi ve ayarlarini, IRC üzerindeki komutları rahatlıkla kullanabileceksiniz. Birçok mIRC sohbet kullanıcısının paneller üzerindeki rahatlık nedeniyle tek tercihi olan TRChat`in temel özellikleri yine TRChat mIRC indir`de toplanmıştır. mIRC Chat severler için, kafe kullanıcıları düşünülerek piyasaya çıkarılmıştır. Program tamamen orjinal mIRC üzerine tasarlandiğindan hiz ve güvenlik konusunda herhangi bir şüpheye yer verilmemiştir.
  TRChat kolay menu, hızlı raporlama, acıklamalar, yardım ve, en önemlisi, sponsor bağlantı ayarları ile, mIRC script konusunda, farklı bir ekol olmaya devam ediyor.
  TRChat'deki kullanıcıya sunulan kanal koruma ayarları ile, bir çok koruma ayarı standardi farklı tasarımı ile dikkat çekiyor.

  TRChat Yeni Özellikler
  1- Kolay erişim paneli
  2- Gelişmiş away sistemi
  3- Script seslerini açıp kapayabilme
  4- Giriş çıkışları kapatabilme (Lag derdi sona eriyor!)
  5- Gelişmiş ve açıklamalı korumalar paneli
  6- Cafe kullanıcılarına özel sponsor menüsü
  7- Gelişmiş Sıkça Sorulan Sorular menüsü
  8- Ayrıntılı hakkımızda menüsü
  9- Komut kullanmadan mouse ile özellerde ve kanallarda işlem yapma
  10- Toolbarda Google arama motoru
  11- Yenilenmiş toolbar görünümü
  12- Toolbarda saat ve aktif olduğunuz zaman göstergesi
  13- Toolbarda kanal mode ve önerilen online yetkili gösterimi
  14- Yaşadığınız olayları (tartışma vs.) anında capslayarak HelpDesk’e sunabilme
  15- Nick listboxı takım renklerine bürüyebilme
  16- Nick uyarı sistemi
   

Bu Sayfayı Paylaş